Hakkımızda

         

1999’dan beri fotoğraf sektörünün içindeyiz.. 2015 yılında da Santa Fotoğraf Düğün Fotoğrafçısı’nı kurduk. Fotoğraf sevdamıza, siz değerli çiftlerimizle birlikte devam ediyoruz.. Bizim için önemli olan; iş disiplini, kalite, estetik ve güvenilir ekip çalışması. Yıllar sonra fotoğraflarınıza baktığınızda, yüzünüzde bir tebessüm oluşturmak istiyoruz.
Dış çekimlerimizde, Ankara’nın en muhteşem manzaralarını kullanıyoruz. Yeşilin gücü ve tarihi mekanların mistik atmosferi ise, fotoğraflarımıza işlemeyi sevdiğimiz diğer manzaralardan.
Santa Fotoğraf Düğün Fotoğrafçısı olarak fotoğraf çekiminiz için; öncelikle sizinle bir görüşme organize ediyoruz. Bu görüşme sırasında, hayalinizdeki fotoğraf çekiminin ne olduğuna dair bilgi sahibi oluyoruz ve buna öncelik veriyoruz. Sonrasında ise; dilerseniz stüdyo çekimi, dilerseniz de dış çekimden birini seçiyorsunuz. Stüdyo çekimlerinde, evinizin rahatlığında ve konforunda bir gün vaad ediyoruz.

Ankara düğün fotoğrafçıları arasında, kaliteli hizmet anlayışımızla farkımızı korumaya devam ediyoruz. Tecrübeli ekibimizle birlikte marka değerimizi koruyarak oluşturduğumuz bu güzel izlenimin hiç bozulmamasını temenni ediyoruz.
Mutlu günlerinizi kayıt altına alacak profesyonel ekibimizle irtibat sağlamak için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.