SANTA

  • DÜĞÜN
  • FOTOĞRAF
  • ANKARA
  • KLİP
  • GELİN DAMAT

Ankara Santa Fotoğraf Stüdyosu Hakkında

Santa fotoğraf 10 senedir Ankara’da fotoğraf sektörünü geçmişten bugüne, yeniliklerle taşıyan bir maceradır. Çünkü fotoğraf bir hikaye demektir. Bazen hüznü bazen neşeyi bazen sanatı bazense bir komposizyonu anlattığın kelimesiz bir hikaye gibi, işte bu yüzden, Ankara düğün fotoğrafçılığını en üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz. Ankara’nın birçok yerinde sürdürdüğümüz bu serüveni şimdi Balgat’ta sizlere sunuyoruz.

Profesyonel
Tekrarı olmayacak anları ancak profesyonellere teslim edebilirsiniz.
Creative Albümler
En son trend fotoğraf albümleri.

Fotoğraflar konuşmalı, hem de göze hitap eder şekilde, Dış Çekimler, düğün fotoğrafları, save the date aslında konsepti konuşturan fotoğraftır. Bu siz değerli çiftlerimizin en doğal haliyle mümkün olur. Ankara düğün fotoğrafçılığında bizim için en önemli etken fotoğrafın, önce bizim içimize sinmesi, unutmayın yıllarca taşıyacağınız en ölümsüz anı yakalıyoruz. İster düğün, ister nişan isterseniz dış çekim olsun yıllar sonra çocuklarınıza göstereceğiniz güzel bir gülümseme kalsın.

Fotoğraf
Özel gününüzün fotoğraflarını en az sizin kadar bizde önemsiyoruz.

FOTOĞRAF SANATÇISI

Atilla ÖZBAY
Fotoğrafçı

Nedir ???
Kısa Bilgilendirme

KLİP ÇEKİMİ
Klip çekimi birçok çift için sıkıntılı bir süreçtir. Burada önemli olan klibi çeken yönetmenin sizinle olan iletişimidir. Güzel bir iletişimle atamayacağınız kahkaha ve karizmatik bakış yoktur. Her yıl abartısız ama farklı konseptlerle kliplerinizi uzman kadromuzla hazırlıyoruz.
DÜĞÜN HİKAYESİ
Düğün hikayesi, o günün en heyecanlı anlarına tanık olmak ve düğün gününü yıllar geçse de bir kısa film gibi sizlere sunmak anlamına gelir. Kuaför, gelin alma, konvoy gelinlik ve damatlık giyerken yapılan hazırlıklar ve mutlu son, nikah… Düğün günü her dakikanız sizin için önemli, güzel bir kurgu ve doğru müzikle sizlere en güzel hikayeyi sunmak da bizim için…
SAVE THE DATE
Ankara düğün fotoğrafçısı deyince akla gelen ilk çekimlerden biri, farklı kıyafetler, farklı konsept ve mekanlar… Save the date çekimlerini ister düğünden çok önce ister düğünden sonra ne zaman isterseniz öyle planlayalım, sizlere sunacağımız keşfedilmemiş mekan önerilerimiz ve sizi diğerlerinden farklı kılacak yepyeni pozlarla evliliğiniz en havalı karelerini yakalayacağız.